Task of the science is to serve
people.

– Tolstoy –

Science is the captain, and
practice the soldiers.

– Leonardo da Vinci –

Frontiers of science are like the
horizon: the more we approach
it, the more it moves away.

– Boiste –

The fantasy is more important
than knowing.

– Albert Einstein –

Science – it means organized
knowledge.

– Spencer –

Freedom for the science the
same as the air for a living soul.

– Poincaré –

Research area of all sciences is
endless.

– Pascal –

System of science must be
looked at as the system of
nature: all in it is endless and
necessary.

– Cuvier –

Scientific plan without working
hypothesis is a skeleton without
living body.

– Hirschfeld-

The main research subject of
mankind is the human.

– Goethe –

All is important in science.

– Heine –

Books must be results of
sciences, but sciences not results
of books.

– Bacon –

Scientist is not the one, who
gives the right answers, but the
one, who asks the right
questions.

– Claude Lévi-Strauss –

The more we will seek for the
truth outside us, the more we
will move away of it. The more
we will be able to understand
who we are, the more the truth
will assert us in ourselves.

– Antonio Meneghetti –

Before being dictated the nature
needs to be obeyed.

– Bacon –

A true scientist is not one who
has more acquired, but one who
has more understood.

– Leibniz –

Science – to know how the
being acts. To know the action
of the being.

– Antonio Meneghetti –

Science is benefactor of
mankind.

– Berthelot –

Sākums » News » Projekta MaKE IT 2. cikla noslēgums

Projekta MaKE IT 2. cikla noslēgums

​Esam lepni par to, ka projekta MaKE IT 2. ciklā veiksmīgi piedalījās un savas idejas realizēja 4 Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūta komandas – “𝗞𝗢𝗭𝗔”, “𝗗𝗶𝗲𝘁𝗙𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱”, “𝗽𝗶𝗲𝗱𝗲𝗥𝗜̄𝗚𝗔”, “𝗾𝗥𝗲𝗰𝗲𝗶𝗽𝘁”. Jaunieši projektā piedalījās ar dažādām idejām, kuras palīdzēja realizēt piesaistītie komandu vadītāji un mentori. 

Komandas veica gan tirgus izpēti, potenciālo klientu aptaujāšanu, dažādus pētījumus, devās pieredzes apmaiņas braucienos, piedalījās apmācībās un darīja vēl daudz ko citu, lai sasniegtu savus izvirzītos mērķus. 

​𝗞𝗼𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮 “𝗞𝗢𝗭𝗔” pārstāves veidoja funkcionālas auduma somas, kuras lieliski iederētos ikviena ikdienas gaitās – tās papildinātas ar piesaistošiem un stilīgiem elementiem un tajās atrodas funkcionāli nodalījumi lietu atdalīšanai. 

​𝗞𝗼𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮 “𝗗𝗶𝗲𝘁𝗙𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱” veidoja aplikāciju, kas vienlaicīgi spētu piedāvātu 3 pakalpojumus. Aplikācijā būtu pieejams plašs ēdienkaršu klāsts un pagatavošanas pamācības, kā arī tā piedāvātu klientiem iespēju pasūtīt un piegādāt ēdienu. Komandas pārstāvjiem bija vēlme radīt ko tādu, kas atvieglos cilvēku ikdienu un samazinās laiku ēdiena pagatavošanai. 

​𝗦𝗼𝗰𝗶𝗮̄𝗹𝗮̄ 𝗶𝗻𝗶𝗰𝗶𝗮𝘁ī𝘃𝗮 “𝗽𝗶𝗲𝗱𝗲𝗥𝗜̄𝗚𝗔” attīstīja jau 1. ciklā veidoto ideju, taču šajā projekta ciklā tika izveidota aplikācija Rīgas “nepiederīgo” un neatbilstošo vietu cilvēkiem ar veselības traucējumiem fiksēšanai. Papildus ar šo ideju tika iepazīstināta plašāka sabiedrības daļa, veicot lauka pētījumus. Komandas mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību šai ārkārtīgi lielajai problēmai ne tikai Rīgā, bet visā valstī kopumā. 

​𝗞𝗼𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮 “𝗾𝗥𝗲𝗰𝗲𝗶𝗽𝘁” – jaunieši, kuri veidoja aplikāciju, kas spēs fiskālos čekus pārvērst digitālā versijā, tādejādi samazinot papīra patēriņu, koku izciršanu. Kā arī ar šī aplikācijas palīdzību cilvēkiem būtu iespēja samazināt klienta/lojalitāšu karšu apjomu naudas makos. 

​Mēs esam lepni par šiem jauniešiem un viņu lieliskām idejām. Viņi ir ieguldījuši lielu darbu un guvuši vērtīgu pieredzi. Vēlam viņiem neapstāties pie sasniegtā un turpināt sasniegt jaunas virsotnes. Vēlamies pateikties ikvienam dalībniekam par piedalīšanos, komandu vadītājām Ņinai Lindei un Jeļenai Titko par sniegtajiem padomiem un projekta MaKE IT vadībai par doto iespēju un sniegto palīdzību!

𝗨𝘇 𝘁𝗶𝗸𝘀̌𝗮𝗻𝗼𝘀 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁𝗮 𝗠𝗮𝗞𝗘 𝗜𝗧 𝟯.𝗰𝗶𝗸𝗹𝗮̄!

Vairāk informācijas par projektu:

• https://www.makeitstudents.eu

• https://www.facebook.com/makeitstudents

Projekts “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003.